| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1460 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1462 mm |
| дължина 1 | 1460 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1795 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1805 mm |
| тегло | 0,151 kg |
| дължина | 1463 mm |
| тегло | 0,149 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1460 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1800 mm |
| дължина | 1795 mm |
| тегло | 0,183 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1460 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1795 mm |
| тегло | 0,183 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,184 kg |