| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1903 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1904 mm |
| тегло | 0,193 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1900 mm |
| дължина | 1900 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1900 mm |
| тегло | 0,194 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1900 mm |
| тегло | 0,194 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1852 mm |
| дължина | 1905 mm |
| брой на ребрата | 6 |