| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1180 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1325 mm |
| тегло | 0,125 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1180 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1330 mm |
| тегло | 0,139 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1180 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,120 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1180 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,120 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1330 mm |
| ширина | 21,36 mm |
| дебелина | 4,5 mm |
| DIN/ISO | DIN 7867 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,14 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1180 mm |
| тегло | 0,13 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1182 mm |