| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1880 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1805 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1880 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1805 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1885 mm |
| тегло | 0,192 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,191 kg |
| тегло | 0,184 kg |
| дължина | 1805 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1803 mm |
| тегло | 0,184 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1805 mm |
| дължина | 1880 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1803 mm |
| ширина | 21,4 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1880 mm |
| брой на ребрата | 6 |