| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1990 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1865 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1995 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1995 mm |
| тегло | 0,19 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1863 mm |
| тегло | 0,202 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1990 mm |
| тегло | 0,203 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1990 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| за OEномер | 6PK2000 |
| дължина | 1990 mm |
| тегло | 0,203 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1863 mm |