| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1900 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1805 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1805 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1904 mm |
| тегло | 0,193 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1900 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1900 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1803 mm |
| тегло | 0,184 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1900 mm |
| тегло | 0,194 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1805 mm |
| дължина | 1900 mm |
| тегло | 0,194 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1902 mm |
| тегло | 0,184 kg |
| дължина | 1803 mm |
| ширина | 21,4 mm |
| брой на ребрата | 6 |