| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 940 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 938 mm |
| тегло | 0,087 kg |
| дължина | 940 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 940 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1240 mm |
| дължина | 940 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1255 mm |
| дължина | 940 mm |
| тегло | 0,08 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1240 mm |
| дължина | 1240 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| тегло | 0,112 kg |
| дължина | 1240 mm |
| тегло | 0,105 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1238 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1255 mm |
| тегло | 0,107 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| необходими бройки | 1 |
| тегло | 0,111 kg |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1240 mm |
| дължина | 1240 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |