| дължина | 1050 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1420 mm |
| тегло | 0,145 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1090 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1050 mm |
| тегло | 0,112 kg |
| дължина | 1050 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1055 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1410 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1413 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,147 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1413 mm |
| дължина | 1050 mm |
| тегло | 0,107 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1415 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1411 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1050 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1413 mm |