| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 1065 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1070 mm |
| тегло | 0,114 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1070 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| тегло | 0,1 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 848 mm |