| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 725 mm |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 736 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1005 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1000 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1005 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1000 mm |
| дължина | 735 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1000 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,091 kg |
| тегло | 0,107 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1005 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 1000 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |