| дължина | 820 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 995 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 996 mm |
| дължина | 815 mm |
| тегло | 0,083 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1000 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,107 kg |
| дължина | 820 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 819 mm |
| дължина | 995 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| тегло | 0,09 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 995 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 820 mm |
| ширина | 21,4 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 819 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина 1 | 996 mm |
| дължина | 995 mm |
| ширина | 21,4 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 996 mm |