| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 780 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 780 mm |
| дължина | 820 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 780 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1185 mm |
| дължина | 815 mm |
| тегло | 0,083 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,125 kg |
| дължина | 780 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 780 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1180 mm |
| дължина | 1180 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| тегло | 0,086 kg |
| дължина | 820 mm |
| ширина | 21,4 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 819 mm |
| дължина | 1185 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| дължина | 1180 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,120 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1180 mm |
| дължина | 1180 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,120 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 780 mm |