| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 815 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 900 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 812 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,063 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 900 mm |
| дължина | 813 mm |
| тегло | 0,055 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,066 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 5 |
| дължина | 975 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина 1 | 903 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 810 mm |
| дължина | 812 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 815 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| тегло | 0,085 kg |
| тегло | 0,097 kg |