| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 830 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 841 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 841 mm |
| тегло | 0,065 kg |
| дължина | 841 mm |
| ширина | 14,24 mm |
| дебелина | 4,5 mm |
| DIN/ISO | DIN 7867 |
| тегло | 0,06 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 835 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 835 mm |
| дължина | 840 mm |
| брой на ребрата | 4 |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 4 |
| дължина | 835 mm |
| дължина | 875 mm |
| ширина | 13 mm |
| тегло | 0,1 kg |
| брой на ребрата | 13 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 841 mm |
| тегло | 0,07 kg |
| брой на ребрата | 4 |
| необходими бройки | 1 |
| дължина | 1025 mm |
| ширина | 13 mm |
| тегло | 0,11 kg |
| брой на ребрата | 13 |
| необходими бройки | 1 |