| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 838 mm |
| брой на ребрата | 3 |
| дължина | 590 mm |
| брой на ребрата | 3 |
| дължина | 600 mm |
| дължина | 600 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 3 |
| тегло | 0,04 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 850 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1153 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1885 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1555 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1152 mm |
| дължина | 845 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| тегло | 0,122 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,093 kg |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| тегло | 0,16 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1555 mm |
| за OEномер | 037 260 849 C |
| дължина | 1555 mm |
| тегло | 0,159 kg |
| брой на ребрата | 6 |
| необходими бройки | 1 |
| брой на ребрата | 6 |
| дължина | 1550 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1155 mm |
| брой на ребрата | 6 |
| за ремък с дължина | 1555 mm |
| дължина | 1555 mm |
| материал | EPDM (Етилен-Пропилен-Диен-Каучук) |
| брой на ребрата | 6 |