подгревна свещ BERU
подгревна свещ
| Производител | BERU |
| Парт номер | CGP003 |
| електронапрежение | 7 V |
| присъединителна техника | 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| мярка на резбата | M 8x1,0 |
| обща дължина | 117 mm |
| размер на ключ | 8 mm |
| брой звена на верига | 10 |
| сила на тока | 5 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 30 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU 0106671802
|
|
BERU CGP003
29.88 €
-20%
23.9 €
|
|
BorgWarner E2509671802A1
|
|
CHAMPION CCGP003
|
|
NGK 9835
|
|
NGK 9864
34.9 €
-20%
27.92 €
|
|
NGK CZ301
|
|
NGK CZ304
|
|
NGK DPower55
|
|
NGK DP55
|
|
VAG N10579803
|
|
VAG N10579805
|
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 120 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 140 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 136 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 140 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 140 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 122 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen GOLF V (1K1) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 170 коня | дизел |
| Audi A6 (4F2, C6) | 136 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 136 коня | дизел |
| Seat LEON (1P1) | 170 коня | дизел |
| Seat ALTEA (5P1) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 170 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 170 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT Variant (3C5) | 140 коня | дизел |
| Volkswagen TOURAN (1T1, 1T2) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 136 коня | дизел |
| Volkswagen JETTA III (1K2) | 170 коня | дизел |
| Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | 170 коня | дизел |
| Seat ALTEA XL (5P5, 5P8) | 170 коня | дизел |
| Audi A6 Avant (4F5, C6) | 121 коня | дизел |
| Seat TOLEDO III (5P2) | 170 коня | дизел |
| Skoda OCTAVIA (1Z3) | 170 коня | дизел |
| Skoda OCTAVIA Combi (1Z5) | 170 коня | дизел |
| Audi A4 (8EC, B7) | 126 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 136 коня | дизел |
| Audi A4 Avant (8ED, B7) | 126 коня | дизел |
| Volkswagen PASSAT (3C2) | 120 коня | дизел |
| Audi A3 (8P1) | 163 коня | дизел |
| Audi A3 Sportback (8PA) | 163 коня | дизел |
