подгревна свещ BERU
подгревна свещ
| Производител | BERU |
| Парт номер | GN017 |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| обща дължина | 95 mm |
| размер на ключ | 10 mm |
| брой звена на верига | 15 |
| сила на тока | 16 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 25 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU 0100226372
|
|
BERU GN017
16.01 €
-20%
12.81 €
|
|
BOSCH 0250202028
|
|
CHAMPION CH166002
|
|
DELPHI D32
|
|
DENSO DG127
|
|
EYQUEM PWD508
|
|
HELLA 8EG008497541
|
|
HELLA PO754
|
|
MAGNETI MARELLI UC11A
|
|
NGK 4694
19.73 €
-20%
15.78 €
|
|
NGK 4951
|
|
NGK DPower26
|
|
NGK DP26
|
|
NGK Y747U
|
|
ALFA ROMEO 46451951
|
|
ALFA ROMEO 46754154
|
|
ALFA ROMEO 60816139
|
|
ALFA ROMEO 71734087
|
|
FIAT 46451951
|
|
FIAT 60814613
|
|
FIAT 71734087
|
|
LANCIA 46451951
|
|
LANCIA 71734087
|
| Alfa Romeo 156 (932) | 105 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 (932) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 166 (936) | 136 коня | дизел |
| Fiat MULTIPLA (186) | 105 коня | дизел |
| Fiat BRAVO I (182) | 105 коня | дизел |
| Fiat BRAVA (182) | 105 коня | дизел |
| Alfa Romeo 145 (930) | 105 коня | дизел |
| Fiat MAREA (185) | 105 коня | дизел |
| Fiat MAREA (185) | 130 коня | дизел |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 105 коня | дизел |
| Fiat MAREA Weekend (185) | 130 коня | дизел |
| Alfa Romeo 146 (930) | 105 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 105 коня | дизел |
| Alfa Romeo 156 Sportwagon (932) | 136 коня | дизел |
| Alfa Romeo 159 (939) | 120 коня | дизел |
| Alfa Romeo 159 Sportwagon (939) | 120 коня | дизел |
