подгревна свещ BERU
подгревна свещ
| Производител | BERU |
| Парт номер | GV106 |
| електронапрежение | 8 V |
| присъединителна техника | M5/3Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 60 |
| мярка на резбата | M 14x1,25 |
| обща дължина | 77 mm |
| размер на ключ | 17 mm |
| брой звена на верига | 25 |
| сила на тока | 10 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU 0100221209
|
|
BERU 106MJ
|
|
BERU GV106
31.75 €
-20%
25.4 €
|
|
GLAS B5N
|
|
BOSCH 0250200046
|
|
CHAMPION CH66
|
|
LUCAS ELECTRICAL HDS251
|
|
NGK 2532
|
|
NGK Y203
|
|
OPEL 1214302
|
|
OPEL 3448796
|
|
OPEL 90003450
|
| Opel REKORD D | 54 коня | дизел |
| Opel REKORD D | 60 коня | дизел |
| Opel REKORD D комби | 54 коня | дизел |
| Opel REKORD D комби | 60 коня | дизел |
