подгревна свещ BERU
подгревна свещ
| Производител | BERU |
| Парт номер | GV119 |
| електронапрежение | 9,5 V |
| присъединителна техника | M5/3Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 60 |
| мярка на резбата | M 14x1,25 |
| обща дължина | 78 mm |
| размер на ключ | 17 mm |
| брой звена на верига | 25 |
| сила на тока | 10 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU 0100221201
|
|
BERU 119M
|
|
BERU GV119
39.56 €
-20%
31.65 €
|
|
FENDT F139000020021
|
|
FENDT F139903020021
|
|
KHD 0009720203
|
|
MWM 605794100004
|
|
BOSCH 0250200012
|
|
BOSCH 0250200017
|
|
BOSCH 0250200025
|
|
BOSCH GSA1016
|
|
BOSCH GSA916
|
|
BOSCH KEGSA108
|
|
BOSCH KEGSA108J
|
|
RENAULT 0122999900
|
