подгревна свещ BERU
подгревна свещ
| Производител | BERU |
| Парт номер | GV137 |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | M5/3Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| мярка на резбата | M 14x1,25 |
| обща дължина | 77 mm |
| размер на ключ | 17 mm |
| брой звена на верига | 25 |
| сила на тока | 8,5 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU 0100220206
|
|
BERU 137MJ
|
|
BERU GV137
20.17 €
-20%
16.14 €
|
|
GLAS B4N
|
|
ACDelco 506GG938930046
|
|
BERU 0100220210
|
|
BOSCH 0250200032
|
|
BOSCH 0250200051
|
|
BOSCH 0250200451
|
|
CHAMPION CH66002
|
|
EYQUEM XFE601
|
|
HERTH+BUSS ELPARTS 29200016
|
|
INTERMOTOR 80003
|
|
LUCAS ELECTRICAL DS005
|
|
LUCAS ELECTRICAL HDS220
|
|
NGK 7494
|
|
NGK Y403T
|
|
OPEL 1214303
|
|
OPEL 90019495
|
|
OPEL 90033357
|
| Opel ASCONA B (81_, 86_, 87_, 88_) | 58 коня | дизел |
| Opel REKORD D | 54 коня | дизел |
| Opel REKORD D | 60 коня | дизел |
| Opel REKORD D комби | 54 коня | дизел |
| Opel REKORD D комби | 60 коня | дизел |
| Opel REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) | 58 коня | дизел |
| Opel REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) | 60 коня | дизел |
| Opel REKORD E (17_-19_, 11_, 14_, 16_) | 65 коня | дизел |
| Opel REKORD E комби (61_, 66_, 67_) | 58 коня | дизел |
| Opel REKORD E комби (61_, 66_, 67_) | 60 коня | дизел |
| Opel REKORD E комби (61_, 66_, 67_) | 65 коня | дизел |
| Opel SENATOR A (29_) | 86 коня | дизел |
