подгревна свещ BERU
подгревна свещ
| Производител | BERU |
| Парт номер | GV835 |
| електронапрежение | 10,5 V |
| присъединителна техника | Flachzunge 8,5 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| обща дължина | 79 mm |
| размер на ключ | 3/8" |
| брой звена на верига | 15 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 27,5 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU 0100271102
|
|
BERU 835MJ
|
|
BERU GV835
26.98 €
-20%
21.59 €
|
|
FORD USA E5TZ12A342A
|
|
INTERN. TRACTOR CO. 1804211C2
|
|
ACDelco 8G
|
|
BOSCH 0250202251
|
|
BOSCH 80024
|
|
BOSCH F01G09P2A4
|
|
CHAMPION CH80002
|
|
DELPHI HDS305
25.89 €
-20%
20.71 €
|
|
LETRIKA 11720711
|
|
MOTORCRAFT ZD1
|
|
OPEL 5613680
|
| Chevrolet CAPRICE | 105 коня | дизел |
