подгревна свещ CHAMPION
подгревна свещ
| Производител | CHAMPION |
| Парт номер | CH80/002 |
| електронапрежение | 6 V |
| присъединителна техника | Faston Flat |
| диаметър | 4,9 mm |
| мярка на резбата | M10x1 |
| обща дължина | 80 mm |
| размер на ключ | 9.5 |
| брой звена на верига | 12 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 26,4 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
CHAMPION CH80
|
|
FORD USA E5TZ12A342A
|
|
ACDelco 8G
|
|
BERU GV835
26.98 €
-20%
21.59 €
|
|
BOSCH 0250202251
|
|
BOSCH 80024
|
|
CHAMPION CH67
|
|
CHAMPION CH80Y002
|
|
DELPHI HDS305
25.89 €
-20%
20.71 €
|
|
LETRIKA 11720711
|
|
LUCAS DS090
|
|
LUCAS DS090A
|
|
MOTORCRAFT ZD1
|
|
MOTORCRAFT ZD1
|
|
OPEL 5613680
|
| Chevrolet CAPRICE | 105 коня | дизел |
