подгревна свещ HERTH+BUSS JAKOPARTS
подгревна свещ
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J5712014 |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| обща дължина | 97 mm |
| дължина 1 | 43,5 mm |
| дължина 2 | 32 mm |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| брой звена на верига | 15 |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 0102211
|
|
ASHIKA 0102215
|
|
ASHIKA PT155
|
|
ASHUKI T25807
|
|
BLUE PRINT ADT31813
19.57 €
-20%
15.66 €
|
|
BOSCH 0250212010
|
|
BOSCH F005X13003
|
|
DENSO DG212
|
|
JAPANPARTS CE211
|
|
JAPANPARTS CE215
|
|
JAPANPARTS PT155
|
|
JAPKO 01211
|
|
JAPKO 01215
|
|
JAPKO PT155
|
|
MAGNETI MARELLI 062407212312
66.76 €
-20%
53.41 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000179840
|
|
MDR MGP6211
|
|
MDR MGP6215
|
|
NIPPARTS J5712014
19.3 €
-20%
15.44 €
|
|
NPS DG212
|
|
NPS T571A13
|
|
STANDARD 80121
|
|
STELLOX 201052SX
|
|
TOYOTA 1985054120
|
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 79 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV кутия (LXH1_, RZH1_, LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 90 коня | дизел |
| Toyota HIACE IV автобус (LH1_) | 75 коня | дизел |
| Toyota HILUX II пикап (LN8_, RN5_, LN6_, YN6_, YN5_, LN5_, RN6_) | 75 коня | дизел |
