подгревна свещ MAGNETI MARELLI
подгревна свещ
| Производител | MAGNETI MARELLI |
| Парт номер | 062407212312 |
| Въртящ момент от | 10 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 12 Nm |
| електронапрежение | 11 V |
| обща дължина | 95,5 mm |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| размер на ключ | 12 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MAGNETI MARELLI DG212
|
|
ASHIKA 0102211
|
|
ASHIKA 0102215
|
|
ASHIKA PT155
|
|
DENSO 0671001840
|
|
DENSO 0671001950
|
|
DENSO DG212
|
|
DENSO DG243
|
|
EYQUEM G18
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5712014
28.44 €
-20%
22.75 €
|
|
JAPANPARTS CE211
|
|
JAPANPARTS CE215
|
|
KAGER 652029
|
|
STANDARD 80121
|
|
TOYOTA 1985005010
|
|
TOYOTA 1985054120
|
