подгревна свещ HERTH+BUSS JAKOPARTS
подгревна свещ
| Производител | HERTH+BUSS JAKOPARTS |
| Парт номер | J5712016 |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10x1.25 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| обща дължина | 101 mm |
| дължина 1 | 53 mm |
| дължина 2 | 28 mm |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| брой звена на верига | 15 |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 0102212
|
|
ASHIKA PT154
|
|
ASHUKI 17136102
|
|
BERU GN043
16.05 €
-20%
12.84 €
|
|
BLUE PRINT ADT31812
21.25 €
-20%
17 €
|
|
BOSCH 0250202095
|
|
BOSCH F005X13002
|
|
BREMI 26049
|
|
DENSO DG214
|
|
EYQUEM 0911101242
|
|
FEBI BILSTEIN 26585
16.37 €
-20%
13.1 €
|
|
HIDRIA 13721919
|
|
HIDRIA H1919
|
|
JAPANPARTS CE212
|
|
JAPANPARTS PT154
|
|
JAPKO 01212
|
|
JAPKO PT154
|
|
KLAXCAR FRANCE 41042z
|
|
MAGNETI MARELLI 062407214312
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062407216312
41.6 €
-20%
33.28 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062900041304
|
|
MDR MGP6212
|
|
MEYLE 30148600004
|
|
NGK 7782
17.18 €
-20%
13.74 €
|
|
NGK Y532J
|
|
NIPPARTS J5712016
18.45 €
-20%
14.76 €
|
|
NPS T571A12
|
|
SOLID AUTO (UK) Y532J
|
|
STANDARD W572
|
|
SWAG 81926585
|
|
VALEO 345155
|
|
VEMO V99140060
|
|
TOYOTA 1985064050
|
| Toyota COROLLA Compact (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota CARINA E (_T19_) | 83 коня | дизел |
| Toyota CARINA E Sportswagon (_T19_) | 83 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (__E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E11_) | 72 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Liftback (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota AVENSIS Station Wagon (_T22_) | 90 коня | дизел |
| Toyota CARINA E седан (_T19_) | 83 коня | дизел |
