подгревна свещ MAGNETI MARELLI
подгревна свещ
| Производител | MAGNETI MARELLI |
| Парт номер | 062407196312 |
| Въртящ момент от | 10 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 12 Nm |
| електронапрежение | 11 V |
| обща дължина | 109,5 mm |
| мярка на резбата | M10X1 |
| размер на ключ | 10 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
MAGNETI MARELLI DG196
|
|
GENERAL MOTORS 93190433
|
|
GMC 93190433
|
|
BOSCH 0250202132
|
|
BOSCH 0250202132
|
|
CHAMPION CH269
|
|
CHAMPION CH269002
|
|
DELPHI HDS418
25.19 €
-20%
20.15 €
|
|
NGK 90828
18.25 €
-20%
14.6 €
|
|
NGK DP70
|
|
NGK Y1030J
|
|
VALEO 344997
|
|
FIAT 55200817
|
|
OPEL 1214064
|
|
OPEL 93190433
|
|
SAAB 93190433
|
|
SUZUKI 1855079J50
|
|
SUZUKI 1855079J50000
|
|
SUZUKI 1855079J50
|
