подгревна свещ NGK
подгревна свещ
| Производител | NGK |
| Парт номер | 91648 |
| материал | метал |
| електронапрежение | 4,4 V |
| съпротивление | 0,5 Ом |
| обща дължина | 134 mm |
| дълбочина на монтаж | 28,2 mm |
| мярка на резбата | M10 x 1,0 |
| размер на ключ | 10 mm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
NGK DPower80
|
|
NGK DP80
|
|
NGK Y1039AS
|
|
BERU 0100266037
|
|
BERU GE118
37.74 €
-20%
30.19 €
|
|
BMW 12237798001
|
|
BMW 7798001
|
|
MINI 12237798001
|
|
MINI 7798001
|
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI купе (R58) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI купе (R58) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
