подгревна свещ BERU
подгревна свещ
| Производител | BERU |
| Парт номер | GE118 |
| електронапрежение | 4,4 V |
| присъединителна техника | 4mm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| мярка на резбата | M 10x1 |
| обща дължина | 134 mm |
| размер на ключ | 10 mm |
| брой звена на верига | 20 |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 29 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
BERU 0100266037
|
|
BERU 266037
|
|
BERU GE118
37.74 €
-20%
30.19 €
|
|
CHAMPION CH717
|
|
NGK 91648
36.64 €
-20%
29.31 €
|
|
NGK DPower80
|
|
NGK DP80
|
|
NGK Y1039AS
|
|
BMW 12237798001
|
| Mini MINI (R56) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI купе (R58) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI купе (R58) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI Roadster (R59) | 136 коня | дизел |
| Mini MINI кабриолет (R57) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBMAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI (R56) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 90 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI COUNTRYMAN (R60) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI CLUBVAN (R55) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 112 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
| Mini MINI PACEMAN (R61) | 143 коня | дизел |
