подгревна свещ SWAG
подгревна свещ
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 81 92 6585 |
| дължина | 100 mm |
| дължина | 28 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 12 |
| електронапрежение | 11 V |
| тегло | 0,03 kg |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| необходими бройки | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA PT152
|
|
BERU GN043
16.05 €
-20%
12.84 €
|
|
BOSCH 0250202095
|
|
BOSCH F005X12996
|
|
BREMI 26049
|
|
CHAMPION CH302002
|
|
DELPHI HDS275
13.74 €
-20%
11 €
|
|
DENSO DG205
|
|
DENSO DG214
|
|
ERA 886113
|
|
EYQUEM 0911101242
|
|
FAE 74172
|
|
FEBI BILSTEIN 26585
16.37 €
-20%
13.1 €
|
|
HIDRIA H1919
|
|
JAPANPARTS PT152
|
|
JAPKO PT152
|
|
KAVO PARTS IGP9008
|
|
KLAXCAR FRANCE 41042z
|
|
LUCAS DIESEL LP009
9.47 €
-20%
7.58 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062407214312
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062407216312
41.6 €
-20%
33.28 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062900041304
|
|
MDR MGP6212
|
|
MEYLE 30148600004
|
|
MOTAQUIP VGP207
|
|
NGK 7782
17.18 €
-20%
13.74 €
|
|
NIPPARTS J5712009
|
|
NPS T571A10
|
|
STANDARD W572
|
|
STELLOX 201018SX
|
|
STELLOX 201027SX
|
|
STELLOX 202095SX
|
|
VALEO 345155
|
|
VEMO V99140060
|
|
TOYOTA 1985064030
|
|
TOYOTA 1985064031
|
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 167 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 160 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 95 коня | дизел |
| Toyota LITEACE кутия (CM3_V, KM3_V) | 72 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER (PZJ7_, KZJ7_, HZJ7_, BJ7_, LJ7_, RJ7_) | 131 коня | дизел |
| Toyota LAND CRUISER 80 (_J8_) | 135 коня | дизел |
| Toyota LITEACE автобус (_R2_LG) | 72 коня | дизел |
| Toyota LITEACE кутия (_R2__V) | 69 коня | дизел |
