подгревна свещ SWAG
подгревна свещ
| Производител | SWAG |
| Парт номер | 81 93 1229 |
| дължина | 95,8 mm |
| дължина | 28 mm |
| външна резба | M10 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 12 |
| електронапрежение | 11 V |
| тегло | 0,03 kg |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| необходими бройки | 4 |
Нашите предимства
Коректност14 дни връщане или подмяна
БързинаДоставка до 24 часа.
КонсултацияЕкип с над 15г опит. Свържете се с нас.
Ценово предимство Гарантирано ниски цени. Отстъпки и промоции
|
ASHIKA 0102213
|
|
ASHIKA PT150
18.51 €
-20%
14.8 €
|
|
BERU GV967
20.32 €
-20%
16.25 €
|
|
BOSCH 0250202095
|
|
BOSCH F005X12998
|
|
CHAMPION CH302002
|
|
DELPHI HDS275
13.74 €
-20%
11 €
|
|
DENSO DG216
|
|
ERA 886113
|
|
FAE 74172
|
|
FEBI BILSTEIN 31229
13.52 €
-20%
10.82 €
|
|
FLENNOR FG9259
|
|
HERTH+BUSS JAKOPARTS J5712007
21.7 €
-20%
17.36 €
|
|
HIDRIA H1711
|
|
JAPANPARTS CE213
|
|
JAPANPARTS PT150
|
|
JAPKO 01213
|
|
JAPKO PT150
|
|
KAVO PARTS IGP9008
|
|
KLAXCAR FRANCE 41042z
|
|
LUCAS DIESEL LP009
9.47 €
-20%
7.58 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062407214312
53.17 €
-20%
42.54 €
|
|
MAGNETI MARELLI 062407216312
41.6 €
-20%
33.28 €
|
|
MAGNETI MARELLI 600000179790
|
|
MDR MGP6213
|
|
MEYLE 30148600004
|
|
MOTAQUIP LVGP170
|
|
MOTAQUIP VGP170
|
|
NGK 3782
28.35 €
-20%
22.68 €
|
|
NIPPARTS J5712007
13.53 €
-20%
10.82 €
|
|
NPS T571A07
|
|
STANDARD W572
|
|
STELLOX 201018SX
|
|
STELLOX 202095SX
|
|
VALEO 345155
|
|
VEMO V99140060
|
|
TOYOTA 1985064020
|
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Station Wagon (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Compact (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Liftback (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA Wagon (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E10_) | 72 коня | дизел |
| Toyota CARINA E седан (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA E Sportswagon (_T19_) | 73 коня | дизел |
| Toyota CARINA II седан (_T17_) | 73 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 67 коня | дизел |
| Toyota COROLLA (_E9_) | 64 коня | дизел |
| Toyota LITEACE автобус (CM30_G, KM30_G) | 72 коня | дизел |
| Toyota LITEACE автобус (_R2_LG) | 72 коня | дизел |
| Toyota LITEACE кутия (_R2__V) | 69 коня | дизел |
