| дължина | 66,5 mm |
| дължина | 20 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 12 |
| електронапрежение | 11,5 V |
| тегло | 0,043 kg |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| дължина | 66 mm |
| дължина | 20 mm |
| външна резба | M12 x 1,25 mm |
| размер на ключ | 12 |
| електронапрежение | 11,5 V |
| тегло | 0,043 kg |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| електронапрежение | 11 V |
| дължина 1 | 67 mm |
| дължина 2 | 20 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| размер на ключ | 12 |
| сила на тока | 10 A |
| Въртящ момент от | 15 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 22 Nm |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| ъгъл на монтаж | 63 |
| електронапрежение | 11 V |
| дължина 1 | 32 mm |
| дължина 2 | 20 mm |
| обща дължина | 66,9 mm |
| мярка на резбата | M4 |
| размер на ключ | 12 |
| електронапрежение | 11,5 V |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| съпротивление | 0,5 Ом |
| обща дължина | 70 mm |
| размер на ключ | 12 |
| тегло | 25,3 g |
| Въртящ момент от | 1 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 1,5 Nm |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 63° |
| мярка на резбата | M 12x1,25 |
| обща дължина | 69 mm |
| размер на ключ | 12 mm |
| брой звена на верига | 22 |
| сила на тока | 14 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 21 mm |
| точка на разрушаване | 45 Nm |
| електронапрежение | 11,5 V |
| присъединителна техника | M4 |
| диаметър | 5 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| обща дължина | 70 mm |
| размер на ключ | 12 |
| брой звена на верига | 20 |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 20,3 mm |
| материал | метал |
| електронапрежение | 11,5 V |
| сила на тока | 5 A |
| съпротивление | 0,9 Ом |
| обща дължина | 68 mm |
| дълбочина на монтаж | 20,5 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1,25 |
| брой звена на верига | 23 |
| размер на ключ | 12 mm |
| присъединителна техника | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| материал | метал |
| електронапрежение | 11,5 V |
| сила на тока | 5 A |
| съпротивление | 0,9 Ом |
| обща дължина | 68 mm |
| дълбочина на монтаж | 20,5 mm |
| мярка на резбата | M12 x 1,25 |
| брой звена на верига | 23 |
| размер на ключ | 12 mm |
| присъединителна техника | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 11 V |
| дължина | 66 mm |
| мярка на резбата | M 12 x 1,25 |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| размер на ключ | 12 |
| Въртящ момент от | 15 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 25 Nm |
| присъединителна техника | M 4 |
| дълбочина на монтаж | 21 mm |
| електронапрежение | 11,5 V |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| електронапрежение | 11 V |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| мярка на резбата | M 12x1,25 |
| обща дължина | 67 mm |
| размер на ключ | 12 mm |
| брой звена на верига | 22 |
| сила на тока | 14 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 21 mm |
| точка на разрушаване | 45 Nm |
| електронапрежение | 11,5 V |
| присъединителна техника | M4/2Nm |
| ъгъл на наклона на конус | 63 |
| мярка на резбата | M 12x1,25 |
| обща дължина | 69 mm |
| размер на ключ | 12 mm |
| брой звена на верига | 22 |
| сила на тока | 16 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 21 mm |
| точка на разрушаване | 45 Nm |
| Въртящ момент от | 15 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 20 Nm |
| електронапрежение | 11,5 V |
| обща дължина | 70 mm |
| мярка на резбата | M12x1.25 |
| размер на ключ | 12 |