| електронапрежение | 4,4 V |
| присъединителна техника | 4mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| мярка на резбата | M 9x1,0 |
| обща дължина | 119,5 mm |
| размер на ключ | 9 mm |
| брой звена на верига | 12 |
| сила на тока | 25 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| точка на разрушаване | 22 Nm |
| сила на тока | 8 A |
| Въртящ момент от | 8 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 12 Nm |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| ъгъл на монтаж | 93 |
| електронапрежение | 4,4 V |
| дължина 1 | 70 mm |
| дължина 2 | 27,5 mm |
| обща дължина | 119 mm |
| мярка на резбата | 4 |
| размер на ключ | 9 |
| дължина | 119 mm |
| електронапрежение | 4,4 V |
| тегло | 0,05 kg |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 4,4 V |
| дължина | 119 mm |
| мярка на резбата | M 9 x 1,0 |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| размер на ключ | 9 |
| Въртящ момент от | 8 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 10 Nm |
| присъединителна техника | PIN |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| електронапрежение | 4,4 V |
| мярка на резбата | M9x1.0 |
| съпротивление | 0,4 Ом |
| обща дължина | 119 mm |
| размер на ключ | 9 |
| материал | метал |
| електронапрежение | 4,4 V |
| съпротивление | 0,5 Ом |
| обща дължина | 121 mm |
| дълбочина на монтаж | 27,7 mm |
| мярка на резбата | M9 x 1,0 |
| размер на ключ | 9 mm |
| дължина | 119 mm |
| външна резба | M8 x 1 mm |
| тегло | 0,026 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 11 V |
| мярка на резбата | M10 x 1,25 |
| номинален ток | 15,5 A |
| диаметър | 5 mm |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| обща дължина | 143 mm |
| размер на ключ | 12 |
| присъединителна техника | Ø 4 mm |
| дълбочина на монтаж | 25 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 119 |
| електронапрежение | 4,4 V |
| присъединителна техника | Pin 4mm |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| мярка на резбата | M9x1 |
| обща дължина | 119,5 mm |
| размер на ключ | 9 |
| брой звена на верига | 12 |
| сила на тока | 25 A |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 28 mm |
| точка на разрушаване | 22 Nm |
| електронапрежение | 4,4 V |
| дължина 1 | 90,5 mm |
| дължина 2 | 24 mm |
| мярка на резбата | M10x1.00 |
| размер на ключ | 10 |
| дължина | 119,5 mm |
| външна резба | M9 x 1 mm |
| тегло | 0,3 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация |