| електронапрежение | 4,4 V |
| присъединителна техника | 4 mm |
| ъгъл на наклона на конус | 121 |
| мярка на резбата | M 10x1,25 |
| обща дължина | 137,1 mm |
| размер на ключ | 10 mm |
| брой звена на верига | 18 |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |
| електронапрежение | 4,4 V |
| дължина 1 | 137,4 mm |
| дължина 2 | 24 mm |
| мярка на резбата | M10 x 1.25 |
| размер на ключ | 10 |
| електронапрежение | 4,4 V |
| ъгъл на наклона на конус | 121 |
| мярка на резбата | M 10x1,25 |
| обща дължина | 168 mm |
| размер на ключ | 12 mm |
| брой звена на верига | 13 |
| сила на тока | 25 A |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| дълбочина на монтаж | 24 mm |
| точка на разрушаване | 35 Nm |