| изпълнение на подгревните свещи | щифтова подгревна свещ |
| изпълнение на подгревните свещи | с последващо подгряване |
| паспортно напрежение | 4,5 V |
| дължина | 163 mm |
| мярка на резбата | M 10 x 1 |
| ъгъл на наклона на конус | 93 |
| размер на ключ | 10 |
| Въртящ момент от | 10 Nm |
| въртящ момент за завиване до | 15 Nm |
| присъединителна техника | PIN |
| дълбочина на монтаж | 26 mm |
| дължина | 163 mm |
| външна резба | M10 x 1.0 mm |
| електронапрежение | 4,4 V |
| тегло | 0,048 kg |
| да се обърне внимание на сервизната информация | |
| необходими бройки | 4 |