| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 9 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 9 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 17 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 17 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 21 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 21 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 5 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 5 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой възли | 3 |
| страна на монтаж | предна ос |
| височина | 13 mm |
| форма на пружина | спирална пружина |
| брой възли | 3 |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| секция | вътрешна част |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| секция | вътрешна част |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| секция | вътрешна част |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| секция | вътрешна част |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| материал | пластмаса |
| освен за вариант на екипировка | 4WD |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| материал | пластмаса |
| освен за вариант на екипировка | 4WD |
| материал | пластмаса |
| освен за вариант на екипировка | 4WD |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| материал | пластмаса |
| освен за вариант на екипировка | 4WD |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| вариант на екипировка | 4WD |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| материал | пластмаса |
| вариант на екипировка | 4WD |
| страна на монтаж | отпред отляво |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| вариант на екипировка | 4WD |
| материал | пластмаса |
| страна на монтаж | отпред отдясно |
| вариант на екипировка | 4WD |
| материал | пластмаса |