| страна на монтаж | отпред |
| обурудване на автомобила | за автомобили без бордкомпютър |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за почистване на предното стъкло |
| обурудване на автомобила | за автомобили с катализатор |
| брой на полюсите | 3 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| вид на експлоатация | електрически |
| обурудване на автомобила | за автомобили с катализатор |
| обурудване на автомобила | за автомобили с бордкомпютър |
| страна на монтаж | отзад |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на експлоатация | електрически |
| обурудване на автомобила | за автомобили с катализатор |
| брой на полюсите | 3 |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| обурудване на автомобила | за автомобили с бордкомпютър |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |
| брой контакти | 2 |
| за OEномер | 3B7955681 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 3 |
| вид на помпата | монопомпа |
| вид на експлоатация | електрически |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| обурудване на автомобила | за автомобили с катализатор |
| за OEномер | VAG: 4A0 955 651B |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| обурудване на автомобила | за автомобили с катализатор |
| вид на помпата | монопомпа |
| брой контакти | 2 |
| за OEномер | 3B7955681 |