| вид на помпата | монопомпа |
| брой контакти | 2 |
| за OEномер | 67126934159 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,088 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,088 kg |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,088 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,088 kg |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| вид на помпата | монопомпа |
| вид на експлоатация | електрически |
| за OEномер | BMW: 6712 6 934 159 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение от | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |