| не е за артикул номер | 1054 |
| тегло | 80 g |
| спецификация | Una salida |
| не е за артикул номер | 1050 |
| тегло | 70 g |
| спецификация | Dos salidas |
| вид на помпата | монопомпа |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на помпата | двойна помпа |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за почистване на предното стъкло |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за миене на задното стъкло |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| не е за артикул номер | 1050 |
| тегло | 70 g |
| спецификация | Dos salidas |
| не е за артикул номер | 1042 |
| тегло | 80 g |
| спецификация | Una salida |
| страна на монтаж | отпред |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| не е за артикул номер | 1054 |
| тегло | 80 g |
| спецификация | Una salida |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |
| за OEномер | 6434.60 |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | 11 |
| вид на помпата | монопомпа |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| страна на монтаж | отзад |
| вид на експлоатация | електрически |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| вид на експлоатация | електрически |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на помпата | двойна помпа |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| цвят | черен |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | двойна помпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |