| не е за артикул номер | 1058 |
| тегло | 90 g |
| спецификация | Una salida |
| вид на помпата | двойна помпа |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| за OEномер | 643475 |
| не е за артикул номер | 1058 |
| тегло | 90 g |
| спецификация | Una salida |
| за номер артикул | 465029 |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| тегло | 0,108 kg |
| брой контакти | 2 |
| вид на помпата | двойна помпа |
| страна на монтаж | отпред и отзад |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на помпата | двойна помпа |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на помпата | двойна помпа |
| за OEномер | 6434.75 |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | двойна помпа |
| вид на помпата | монопомпа |