| не е за артикул номер | 1049 |
| тегло | 108 g |
| спецификация | Dos salidas |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,12 kg |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,12 kg |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,09 kg |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,09 kg |
| не е за артикул номер | 1058 |
| тегло | 90 g |
| спецификация | Una salida |
| вид на помпата | монопомпа |
| брой контакти | 2 |
| за OEномер | 853300H020 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,09 kg |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,09 kg |
| не е за артикул номер | 1049 |
| тегло | 108 g |
| спецификация | Dos salidas |
| не е за артикул номер | 1058 |
| тегло | 90 g |
| спецификация | Una salida |