| вид на помпата | монопомпа |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на помпата | двойна помпа |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| не е за артикул номер | 1053 |
| тегло | 80 g |
| спецификация | Dos salidas |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| брой на полюсите | 2 |
| вид на помпата | монопомпа |