| не е за артикул номер | 1043 |
| тегло | 70 g |
| спецификация | Una salida |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | двойна помпа |
| не е за артикул номер | 1043 |
| тегло | 70 g |
| спецификация | Una salida |
| не е за артикул номер | 1053 |
| тегло | 80 g |
| спецификация | Dos salidas |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | мембранна помпа |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,086 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,087 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,087 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,086 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 000 860 3226 |
| електронапрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | 1 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | 12 |
| вид на помпата | монопомпа |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| цвят | черен |