| вид на помпата | монопомпа |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за почистване на предното стъкло |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| тегло | 0,090 kg |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| за номер артикул | 5.5137 |
| електронапрежение | 12 V |