| не е за артикул номер | 1044 |
| тегло | 90 g |
| спецификация | Dos salidas |
| не е за артикул номер | 1044 |
| тегло | 90 g |
| спецификация | Dos salidas |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 0,07 kg |
| необходими бройки | 1 |