| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | към 6-ти цилиндър |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 121 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 0.088 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| дебит | 2 l/h |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | към 6-ти цилиндър |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 121 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 0.088 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| дебит | 2 l/h |
| за OEномер | 129 869 0021 |
| вид на експлоатация | електрически |
| за OEномер | 140 869 0021 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| дължина | 50 mm |
| ширина | 121 mm |
| височина | 35 mm |
| тегло | 0,092 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| дебит | 2,1 l/h |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| вид на помпата | монопомпа |
| вид на експлоатация | електрически |
| присъединителна техника | 2 x 4 mm |
| изпълнение на щекера | кръгъл щекер |
| къса база | |
| за OEномер | DB: A202 869 0021 |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,170 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| IDизпълнение на щекера | 4 |
| вид на помпата | монопомпа |
| за OEномер | 124 869 03 21, etc. |
| налягане | 2 bar |
| диаметър на връзка за тръба | 6 mm |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 7 mm |
| дебит | 60 l/h |
| диаметър на корпуса | 35 mm |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 2 bar |
| диаметър на връзка за тръба | 6 mm |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 7 mm |
| дебит | 60 l/h |
| диаметър на корпуса | 35 mm |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 2 bar |
| диаметър на връзка за тръба | 6 mm |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 7 mm |
| дебит | 60 l/h |
| диаметър на корпуса | 35 mm |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 2 bar |
| диаметър на връзка за тръба | 6 mm |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 7 mm |
| дебит | 60 l/h |
| диаметър на корпуса | 35 mm |
| вид на помпата | монопомпа |
| паспортно напрежение | 12 V |