| вид на помпата | двойна помпа |
| форма на корпуса на щекера | овален |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за почистване на предното стъкло |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за миене на задното стъкло |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| за OEномер | 1J6 955 651 |
| тегло | 0,001 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на помпата | двойна помпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| форма на корпуса на щекера | кръгъл |
| вид на експлоатация | електрически |