| вид на помпата | двойна помпа |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за почистване на предното стъкло |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за миене на задното стъкло |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| за номер артикул | 465005 |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,122 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на помпата | двойна помпа |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,122 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 1H6 955 651 |