| вид на помпата | двойна помпа |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за почистване на предното стъкло |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за миене на задното стъкло |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | двойна помпа |
| за номер артикул | 465005 |
| брой контакти | 2 |
| електронапрежение | 12 V |
| не е за артикул номер | 1047 |
| необходими бройки | 1 |
| брой контакти | 2 |
| тегло | 90 g |
| вид на помпата | двойна помпа |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,122 kg |
| необходими бройки | 1 |
| електронапрежение | 12 V |
| страна на монтаж | отпред |
| страна на монтаж | отзад |
| вид на експлоатация | електрически |
| брой контакти | 2 |
| вид на помпата | двойна помпа |
| вид на помпата | двойна помпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,122 kg |
| необходими бройки | 1 |
| за OEномер | 1H6 955 651 |
| вид на помпата | двойна помпа |
| брой контакти | 2 |
| за OEномер | 1450173 |
| налягане | 2 bar |
| диаметър на връзка за тръба | 6 mm |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 7 mm |
| дебит | 60 l/h |
| диаметър на корпуса | 35 mm |
| вид на помпата | двойна помпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на експлоатация | електрически |
| налягане | 2 bar |
| диаметър на връзка за тръба | 6 mm |
| диаметър на присъединителна връзка на всмук. тръба | 7 mm |
| дебит | 60 l/h |
| диаметър на корпуса | 35 mm |
| вид на помпата | двойна помпа |
| паспортно напрежение | 12 V |
| форма на корпуса на щекера | ъглов |