| страна на монтаж | отпред |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| не е за артикул номер | 1059 |
| тегло | 80 g |
| спецификация | Una salida |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,108 kg |
| необходими бройки | 1 |
| вид на експлоатация | електрически |
| електронапрежение | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,108 kg |
| необходими бройки | 1 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| вид на помпата | монопомпа |
| вид на експлоатация | електрически |
| за OEномер | Opel: 14 50 184 |