| не е за артикул номер | 1056 |
| тегло | 80 g |
| спецификация | Una salida |
| вид на помпата | монопомпа |
| форма на корпуса на щекера | Правоъгълен |
| вид на експлоатация | електрически |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за почистване на предното стъкло |
| брой на полюсите | 2 |
| паспортно напрежение | 12 V |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,1 kg |
| вид на експлоатация | електрически |
| вид на помпата | мембранна помпа |
| не е за артикул номер | 1056 |
| тегло | 80 g |
| спецификация | Una salida |
| вид на помпата | монопомпа |
| електронапрежение | 12 V |
| брой контакти | 2 |
| допълнителен артикул/допълнителна информация 2 | за система измиване на стъкло |
| тегло | 0,1 kg |